Skip to main content

Koncert Francisa Cabrela

French Touch w ramach Dni Frankofonii zaprasza na pierwszy i jedyny koncert w Polsce Francisa Cabrela. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać na żywo jednego z największych francuskich piosenkarzy, który sprzedał ponad 25 milionów płyt na świecie.

Po występie zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu przy aperitifie.

Koncert odbędzie się w dniu 16 marca 2024 o godz. 19:00 w Klubie Palladium (ul. Złota 9 w Warszawie).

Bilety:
cena dla firm: od 550 zł netto
cena dla osób indywidualnych: od 400 zł

Kontakt:
sylvie.marek@frenchtouchb2b.com
tel. +(48) 797 235 482

Odkryj

FRENCH TOUCH

FRENCH TOUCH to wielowymiarowe święto przyjaźni polsko francuskiej.

FRENCH TOUCH to przede wszystkim Show z udziałem artystów polskich i francuskich. Istnieje na polskim rynku już od 10 lat, a przy każdej kolejnej edycji zaskakuje rozmachem i pozostawia niezatarte wrażenia! Co roku emitowany na żywo przez telewizję w prime time, przyciąga przed ekrany miliony widzów. Po show – After Party! To nie tylko okazja, by zrelaksować się w doborowym towarzystwie, ale też nawiązać ciekawe znajomości biznesowe! Więcej informacji w sekcji o Show.

FRENCH TOUCH to także akcja handlowa! Składają się na nią oferty rabatowe i wyjątkowy asortyment produktów francuskich lub inspirowanych Francją. W akcji handlowej bierze udział ponad 7000 punktów sprzedażowych i usługowych. Więcej informacji w sekcji o Akcji Handlowej.

Co roku Gali i akcji handlowej towarzyszy też edycja prestiżowego Magazynu La belle vie! – dostępny nieodpłatnie w formie drukowanej i online, notuje kilka milionów pobrań rocznie. Więcej w sekcji Magazyn.

ZOBACZ VIDEO

FRENCH TOUCH PAŹDZIERNIK 2024 ·

FRENCH TOUCH PAŹDZIERNIK 2024 ·

FRENCH TOUCH PAŹDZIERNIK 2024 ·

FRENCH TOUCH PAŹDZIERNIK 2024 ·

FRENCH TOUCH PAŹDZIERNIK 2024 ·

AKCJA HANDLOWA

FRENCH TOUCH dla firm i sklepów jest okazją do promocji unikalnego know-how i francuskich, lub inspirowanych Francją produktów. Dla konsumentów to dostęp do specjalnych ofert promocyjnych i wyjątkowego asortymentu towarów.

Akcja Handlowa FRENCH TOUCH to wydarzenie, w którym bierze udział ponad 7000 punktów handlowych i usługowych. Oferty promocyjne naszych partnerów prezentowane są w social mediach i mailingach.

Akcja handlowa FRENCH TOUCH sprawia, że klienci zyskują „APETYT NA FRANCJĘ” i francuski styl życia.

MAGAZYN

LA BELLE VIE !

Co roku magazyn La Belle Vie ! oczarowuje pięknymi zdjęciami i interesującymi artykułami. Jego lektura, jest jak podróż do serca francuskiej kultury.

Linia wydawnicza „La Belle Vie” jest bardzo elegancka. Z układem, który zostawia dużo miejsca na ilustracje, Magazyn porusza różnorodne tematy, które mogą zainteresować czytelników: muzyka, kino, moda, sztuka, turystyka i biznes, to podróż między tradycją a trendami.

Warto też zwrócić uwagę na strony poświęcone biznesowi – to tak zwane „niebieskie strony biznesu”, gdzie oddajemy głos naszym Partnerom.

Dystrybuowany bezpłatnie do około 4 mln czytelników oferuje możliwość zaprezentowania produktów i marek szerokiej publiczności w bardzo atrakcyjnym kontekście.

Przeglądaj magazyn online

CENNIK REKLAM W MAGAZYNIE


Podwójna strona: 30 000 PLN NETTO
Pojedyncza strona: 20 000 PLN NETTO
2 okładka: 30 000 PLN NETTO
3 okładka: 30 000 PLN NETTO
4 okładka: 40 000 PLN NETTO
Insert: skontaktuj się z nami

SHOW

FRENCH TOUCH

3.10.2024

Emitowane przez telewizję, show French Touch to ogromny sukces gromadzący ponad 5 mln widzów podczas różnych emisji.

Show French Touch La Belle Vie, które co roku odbywa się w prestiżowym wnętrzu Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, jest punktem kulminacyjnym sezonu.

Oprócz barwnego widowiska, na które składają się zarówno występy najlepszych francuskich i polskich artystów, jak i wschodzących gwiazd sceny muzycznej, mamy niezapomniane kreacje jeśli chodzi o scenografię, pokazy mody, spektakularne występy francuskich kabaretów… Krótko mówiąc, jest to wydarzenie, na które warto czekać!

W zeszłym roku na scenie wystąpiły gwiazdy takie jak Zaz czy Patrick Bruel, a także siostry Camille i Julie Berthollet, Sarah Schwab, Krystian Ochman, Alicja Szemplińska oraz Daria Marx. Artyści zaśpiewali również w niepowtarzalnych polsko-francuskich duetach, zaaranżowanych specjalnie na tę okazję! Ale French Touch to o wiele więcej niż po prostu koncert – mieliśmy okazję zobaczyć najsłynniejszy na świecie paryski kabaret Moulin Rouge, musical „Je vais t’aimer”, hołd dla Louisa de Funèsa oraz pokaz mody marki MAIÔ Paris.

Po show zapraszamy do foyer Teatru Wielkiego na prestiżowe After Party przy muzyce, przekąskach i napojach, które po północy w zeszłym roku po raz pierwszy było kontynuowane w Opera Club!

CENNIK BILETÓW NA GALĘ FRENCH TOUCH 2024*:
1400 zł netto / miejsce:
miejsca w strefach I, II, III i IV
1000 zł netto / miejsce:
miejsca w strefie V
800 zł netto / miejsce:
miejsca w strefie VI

* cena zawiera wstęp na spektakl, after party i do klubu Opera.

Zobacz plan Sali Moniuszki

WSPÓŁPRACA

ZOSTAŃ PARTNEREM FRENCH TOUCH 2024·

ZOSTAŃ PARTNEREM FRENCH TOUCH 2024·

ZOSTAŃ PARTNEREM FRENCH TOUCH 2024·

ZOSTAŃ PARTNEREM FRENCH TOUCH 2024·

ZOSTAŃ PARTNEREM FRENCH TOUCH 2024·

PARTNERZY

Président

 

 

Marka, obecnie o zasięgu globalnym, każdego dnia stara się być jak najbliżej swoich konsumentów.

W Polsce sery Président goszczą od ponad ćwierćwiecza i zyskały lojalnych konsumentów, czego dowodem jest wysoka rynkowa pozycja marki. By sprostać oczekiwaniom Polskich konsumentów marka wprowadziła na rynek oprócz gamy serów pleśniowych, także Twarogi Delikatne, Twarogi Sernikowe, a także śmietany i masła.

Zobacz więcej

PARTNERZY GŁÓWNI

BIEDRONKA

Biedronka to największa się detaliczna w Polsce, posiadająca ponad 3400 sklepów, zlokalizowanych w przeszło 1300 miejscowościach. Na polskim rynku obecna jest od 1995 roku i od ponad 28 lat, buduje bliskość ze swoimi klientami oferując im szeroki wybór najwyższej jakości produktów, atrakcyjne ceny i korzystne promocje.

Zobacz więcej

Bonduelle

 

 

 

Bonduelle to francuska grupa rolno-spożywcza, która już od 170 lat oferuje i promuje żywność roślinną na całym świecie. W Polsce marka Bonduelle jest obecna od ponad 30 lat i szybko stała się liderem krajowego rynku warzyw konserwowanych.

Zobacz więcej

Caudalie

 

Caudalie to niezależna, rodzinna firma kosmetyków stworzona w 1995 r. w posiadłości Smith Haut Lafitte w Bordeaux.

Marka jest kwintesencją jakości płynącej z natury – większość produktów zawiera innowacyjne, opatentowane składniki wytwarzane z winogron i winorośli. Są one opracowywane we współpracy z najlepszymi laboratoriami badawczymi, prowadzącymi prace nad substancjami przeciwdziałającymi starzeniu się.

Zobacz więcej

1664

 

 

 

1664 Blanc to propozycja pod każdym względem nieoczywista. Ma zbalansowany i jednocześnie złożony charakter. Doświadczenie 1664 Blanc przypomina podróż przez nuty smakowe: od delikatnej goryczki przez nuty cytrusów i kolendry, po subtelne przyprawy.

Zobacz więcej

PARTNERZY

BIC

 

 

BIC® to firma z ponad 70-letnią tradycją, światowy lider w kategorii produktów szkolno-biurowych, maszynek do golenia i zapalniczek. Jest ceniona za zaangażowanie w zrównoważony rozwój i innowacyjne myślenie o przedmiotach codziennego użytku.

Zobacz więcej

BIC

 

 

Bonne Maman to marka stworzona z miłości do najlepszych smaków konfitur czy kremów. Bonne Mamanłącząc prostotę z pysznymi składnikami, sprawia, że słynne francuskie śniadania są wprost na wyciągnięcie ręki! Bonne Mama są #POPROSTUPYSZNE!

Zobacz więcej

CASTEL

 

 

 

 

 

 

Rodzina Castel Freres od ponad 70 lat szczyci się doświadczeniem w produkcji i sprzedaży wina.Na tej bazie stworzyła Castel Châteaux et Grands Crus – 20 niezwykłych majątków. Każdy jest inny, ale każdy odzwierciedla to, co najlepsze w danym regionie. Prezentują różnorodne krajobrazy, odmiany winogron, osobowości oraz style produkcji wina. 

Zobacz więcej

Jurajska

 

 

 

 

Jurajska to naturalna woda mineralna, czerpana spośród skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej, bogatych w wapń i magnez. Posiada unikalny skład mineralny, który jest idealny do codziennego spożycia oraz posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Zobacz więcej

LE PETIT OLIVIER

 

 

 

Le Petit Olivier, kosmetyki bliskie naturze.

Marka Le Petit Olivier, stworzona 20 lat temu na południu Francji w miejscowości Salon-de-Provence, czerpie swoje inspiracje z samego serca prawdziwej, autentycznej Prowansji. Jesteśmy przekonani, że naturalne piękno jest bardzo cenne i należy je szanować. Dlatego od zawsze przykładamy wagę do tego, by oferować produkty wytwarzane we Francji, łączące naturę, przyjemność użytkowania i skuteczność. Pomogą one stworzyć komfortowy rytuał pielęgnacyjny na co dzień.

Wyprodukowano we Francji

 

Zobacz więcej

Cafe Sati

Palarnia kawy Cafe Sati to alzacka firma rodzinna założona przez Georgesa Schulé w 1926 roku w Strasburgu.

Ponad 30 lat temu powstała Cafe Sati Polska – filia z siedzibą w Kwidzynie, niekwestionowany lider na rynku kaw aromatyzowanych.

Zobacz więcej

MONIN

MONIN to wiodąca marka syropów klasy PREMIUM, puree owocowych, baz koktajlowych i likierów.

SCM jest wyłącznym importerem produktów MONIN na Polskę. Główne obszary działalności firmy to rozwój i kreowanie nowych rozwiązań w kategorii produktów i napojów dla kanału HORECA oraz doradztwo w zakresie ich przetwarzania.

Zobacz więcej

SLIMAKI

 

Pyszne gotowe danie  Wystarczy podgrzać!

Ślimaki Zdrowo Zakręcone to polskie ślimaki z masłem i z ziołami. Bogate w białko i naturalny afrodyzjak.  Dodaj bagietkę, świeczki, grono przyjaciół i ciesz się chwilą…

Lista sklepów

ABA PAPIER

 

 

 

Od 30 lat ABA PAPIER jest jednym z liderów rynku poligraficznego w Polsce. Specjalizujemy się we wspieraniu działań reklamowych i marketingowych w obszarze druku offsetowego i cyfrowego. Centrum Korespondencji Masowej ABA PAPIER obsługuje ogólnokrajowych i lokalnych klientów wszystkich branż, w szczególności sektora bankowego, windykacyjnego, dostawców energii i mediów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz kompleksową wiedzą produkcyjną.

Zobacz więcej

APSYS

 

 

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use oraz inwestycjach mieszkaniowych. Zarządza obecnie 19 obiektami handlowymi w Polsce.

 

Zobacz więcej

Dassault Systèmes

Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE® Company, jest katalizatorem ludzkiego postępu. Zapewniamy firmom i użytkownikom indywidualnym wirtualne środowiska współpracy w celu opracowywania zrównoważonych innowacji.

Zobacz więcej

La Biosthétique

La Biosthétique oferuje wysoce skuteczną, specjalistyczną koncepcję pielęgnacyjną z indywidualnymi rozwiązaniami dla każdego typu włosów oraz skóry.

Taka jest filozofia. Taka jest kultura. Nasza Kultura.

Zobacz więcej

LOT

 

 

Polskie Linie Lotnicze LOT należą do wąskiego grona najdłużej istniejących przewoźników na świecie.

Dzięki nowoczesnej flocie i rozbudowanej siatce połączeń oferują bezpieczne i komfortowe podróże po Polsce, Europie, Azji i Ameryce Północnej. Członkostwo PLL LOT w największym światowym sojuszu Star Alliance, świadczenie usług czarterowych oraz współpraca z wieloma uznanymi liniami lotniczymi zapewniają pasażerom rozwiązania i jakość na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej

Mazars

 

 

Mazars w Polsce obsługuje polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, oferując im pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu, doradztwa finansowego oraz zrównoważonego rozwoju.

Zobacz więcej

Opera Club

 

 

 

 

 

Klub Opera to ekskluzywny lokal utrzymany w klimacie orientalnym. Zapewniamy kompleksową organizację każdej imprezy. Pomagamy w tworzeniu całego scenariusza wydarzenia począwszy od obsługi technicznej, muzycznej oraz cateringowej, aż po wystrój.

 

Zobacz więcej

ROYAL TULIP

 

 

ROYAL TULIP WARSAW APARTMENTS to aparthotel o 5 gwiazdkowym standardzie z 312 apartamentami.

W obiekcie znajduje się Mozaika Restauracja, Bar i Delikatesy ze świetną kuchnią. Goście mają do dyspozycji również doskonale wyposażoną siłownię wraz z sauną.

Zobacz więcej

SOFITEL

 

 

Luksusowy Hotel Sofitel Warsaw Victoria położony jest w sercu Warszawy, w pobliżu XVIII-wiecznego Ogrodu Saskiego, Starego Miasta, Zamku i Opery Narodowej. Jest to idealne miejsce zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i rekreacyjnie

Zobacz więcej

SOFITEL

 

 

 

Wyborowa Pernod Ricard, to spółka dystrybucyjna prowadząca marketing i sprzedaż marek dostępnych w ramach Grupy Pernod Ricard, między innymi uznanych na całym świecie wódek, whisky, rumów, ginów, szampanów i win. Odpowiada także za rozwój marek polskich wódek na arenie międzynarodowej. Sukces firmy tkwi w dbałości o miejsce pochodzenia składników wykorzystywanych w produkcji. Dzięki temu, do konsumentów trafia renomowany produkt doceniany na całym świecie. Firma przykłada wielką wagę do jakości oferowanych produktów, jak również działań zgodnych z najwyższymi standardami etycznymi. Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) jest nieodłącznym elementem jej działalności. Firma Wyborowa Pernod Ricard przyjęła plan działania w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu, zgodne z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Zobacz więcej

PARTNERZY MEDIALNI  &  INSTYTUCJONALNI

AMBASADA FRANCJI

 

 

 

 

 

Ambasada Francji w Polsce wspiera akcję French Touch od chwili jej powstania w 2015 roku.

Zobacz więcej

Instytut Francuski

 

 

 

Instytut Francuski w Polsce jest francuską instytucją działającą na rzecz współpracy i wymiany kulturalnej. Należy do sieci 96 działających na świecie Instytutów Francuskich, które wspólnie z 800 stowarzyszeniami Alliance française dbają o wizerunek Francji za granicą i dialog pomiędzy różnymi kulturami.

Zobacz więcej

Anywhere

 

 

 

 

 

 

ANYWHERE.PL Platforma Medialna – naszą pasję na rynku mediow, marketingu, komunikacji rozwijamy od lat, z naciskiem na ciekawe historie i jeszcze ciekawsze osoby. Zajmujemy się także produkcją audiowizualną, live-streamingiem i fotografią.

Zobacz więcej

Bocuse d'Or

 

 

9 listopad w Krakowie odbędą się polskie eliminacje Bocuse D’OR, najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego na świecie. O przepustkę do kulinarnej ligi mistrzów powalczy 6 szefów kuchni, którzy zaprezentują swoją kreatywność, technikę oraz smak przed szeroką publicznością. Oceny ich umiejętności dokonają jurorzy, autorytety rodzimej i światowej gastronomii, w tym szefowie z restauracji oznaczonych 2 i 3 gwiazdkami Michelin.

Zobacz więcej

JCDECAUX

 

 

JCDecaux jest firmą reklamy zewnętrznej numer 1 na świecie. Od 1991 roku JCDecaux jest oficjalnym operatorem reklamy na warszawskim Lotnisku Chopina, regionalnego węzła lotniczego i najszybciej rozwijającego się lotniska w Europie.

Zobacz więcej

Lagardere

 

Lagardère Travel Retail to światowy lider branży travel retail. Firma zarządza siecią ponad 5 tys. sklepów działających na lotniskach, dworcach kolejowych i w innych przestrzeniach koncesjonowanych w 42 krajach i regionach. W Polsce zarządza siecią ok. 1000 punktów sprzedaży pod 40 markami m.in. Inmedio, Costa Coffee, So Coffee, Relay, Aelia Duty Free, 1Minute.

Zobacz więcej

LEPETITJOURNAL

 

 

 

Od 2006 roku, lepetitjournal.com Varsovie to ogólnotematyczny francuskojęzyczny dziennik online o Polsce z przeciętną liczbą 52 tys. odsłon miesięcznie w 2023 r., newsletter przez 7 dni w tygodniu: wiadomości, kultura, społeczeństwo, biznes

Zobacz więcej

PAP

 

 

Polska Agencja Prasowa to największa agencja informacyjna w Polsce z ponad 100-letnią historią. Każdego dnia PAP publikuje blisko 1000 depesz i informacji prasowych. Redakcja liczy około 400 dziennikarzy, fotoreporterów, operatorów, montażystów. Agencja posiada własne portale internetowe i serwisy informacyjne, nowoczesne Centrum Prasowe do organizacji konferencji i prowadzenia transmisji on-line. Dzięki współpracy z najważniejszymi krajowymi i zagranicznymi redakcjami, PAP jest pożądanym partnerem w kreowaniu wizerunku, realizowaniu strategii promocji czy obsłudze różnorodnych przedsięwzięć medialnych.

Zobacz więcej

PKP

PKP Intercity to największy polski przewoźnik kolejowy, który łączy mniejsze ośrodki z aglomeracjami, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie zapewniając mieszkańcom coraz większej liczby miast i miejscowości dostępność komunikacyjną.

Zobacz więcej

Sawa Taxi

 

 

Sawa Taxi jako korporacja taksówka istnieje od 1993 roku. Swoim zasięgiem obejmuje całą Warszawę. Cieszy się dużym zaufaniem klientów biznesowych oraz prywatnych. Założyciel Polskiej Sieci Taxi, która w jednej aplikacji „Taxi 19123” skupia korporacje z wielu miast w Polsce.

Zobacz więcej

Screen Network

 

 

Screen Network to lider rynku Digital Out of Home – cyfrowej reklamy zewnętrznej. Komunikaty wyświetlane na naszych ekranach każdego dnia docierają do ponad 6 mln osób. Zarządzamy największą w kraju siecią ponad 20 000 ekranów reklamowych.

Zobacz więcej

Super Express

 

 

Super Express – polski dziennik o charakterze sensacyjno-rozrywkowym, wydawany w Warszawie od 1991 roku. Jego pierwszy zespół dziennikarski stanowiła w przeważającej większości dotychczasowa obsada „Expressu Wieczornego”.

Zobacz więcej

TVP Kobieta

 

 

 

 

TVP Kobieta to kanał lifestylowy – inspirujący i edukujący. 23-29 października – tydzień kultury francuskiej z kinem, gwiazdami i programami o stylu życia. 29.10 (niedziela) o 21:30 Gala French Touch w TVP Kobieta!

Zobacz więcej

TV5Monde

 

 

TV5 Monde – francuska stacja telewizyjna przeznaczona dla zagranicznej publiczności. Jej najważniejszym zadaniem jest promocja języka francuskiego i kultury krajów francuskojęzycznych.

Zobacz więcej

Teatr Wielki

 

 

 

 

 

Teatr Wielki – Opera Narodowa to największa instytucja kultury w Polsce.

Nasza pozycja i znaczenie idą w parze z możliwościami – ogromna scena o bardzo dobrych warunkach technicznych, duża widownia, reprezentacyjne wnętrza. Teatr Wielki to również wspaniali widzowie – wierni i wymagający, spodziewający się po naszych spektaklach najwyższego poziomu.

Zobacz więcej

Think Thank

 

 

THINKTANK jest polskim ośrodkiem analitycznym, założonym w 2009 roku. Działa w formie przedsiębiorstwa społecznego. Prowadzi klub dla decydentów oraz posiada własne media.

Zobacz więcej

KONTAKT

    La Belle Vie

    Chcesz zostać uczestnikiem French Touch?

    French Touch co roku jesienią zaprasza do odkrywania Francji i jej uroków. Sztuka życia à la française, wyborna francuska kuchnia, jedyna w swoim rodzaju kultura… To wyjątkowa podróż bez przekraczania granic.

    e-mail: office@frenchtouchb2b.com

    Biuro:
    Anor Sp. z o.o.
    ul. Grzybowska 3/12
    00-132 Warszawa

    Tel.: +48 537 500 564

    Przez wypełnienie i wysłanie formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych za jego pomocą moich danych osobowych w zakresie podanym w Polityce Prywatności, w celu przekazania mi wnioskowanych informacji oraz przekazywania mi przez Anor sp. z o.o. ul. Grzybowska 3/12, Warszawa informacji dotyczących show w przyszłości. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy.

    PRESS ROOM

    French Touch to wydarzenie medialne. Udział wielu Gwiazd i znanych osobistości przyciąga do niego uwagę publiczności.

    Materiały do pobrania